Agenția Judeţeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Caraş-Severin va organiza săptămâna viitoare Bursa Gene ...
-
Doar 32 de agenţi economici din Caraș-Severin şi-au anunţat participarea la Bursa Generală a Locurilor de Muncă!
Doar 32 de agenţi economici din Caraș-Severin şi-au anunţat participarea la Bursa Generală a Locurilor de Muncă!
-
Nu se vrea sau nu se poate? Asistența medicală primară, în continuare deficitară în județul Caraș-Severin!
Nu se vrea sau nu se poate? Asistența medicală primară, în continuare deficitară în județul Caraș-Severin!
-
12 ore fără apă potabilă pentru reșițenii din mai multe zone ale municipiului! La începutul săptămânii viitoare!
12 ore fără apă potabilă pentru reșițenii din mai multe zone ale municipiului! La începutul săptămânii viitoare!
-
Luminița Jivan, prezentă la inaugurarea dispensarului medical de la Padina Matei!
Luminița Jivan, prezentă la inaugurarea dispensarului medical de la Padina Matei!
-
Aproape 8 milioane de lei, disponibili anul acesta în Caraș-Severin pentru lucrările de cadastru general
Aproape 8 milioane de lei, disponibili anul acesta în Caraș-Severin pentru lucrările de cadastru general
-
Incendiu la Moniom! Pompierii se luptă cu flăcările încă din această dimineață! Focul se întinde pe zeci de hectare!
Incendiu la Moniom! Pompierii se luptă cu flăcările încă din această dimineață! Focul se întinde pe zeci de hectare!
-
Tânăr din Caraș-Severin, prins de polițiști după ce a smuls peste 500 de narcise dintr-un parc din Timișoara!
Tânăr din Caraș-Severin, prins de polițiști după ce a smuls peste 500 de narcise dintr-un parc din Timișoara!
-
Vagoane în flăcări la Caransebeș! Incendiul s-a propagat și la anexele gării!
Vagoane în flăcări la Caransebeș! Incendiul s-a propagat și la anexele gării!
-
Medicii Spitalului Județean Reșița au vorbit despre cazul tinerei mame care a murit la câteva ore de la nașterea copilului!
Medicii Spitalului Județean Reșița au vorbit despre cazul tinerei mame care a murit la câteva ore de la nașterea copilului!
-
Jandarmii și-au sărbătorit ziua în mijlocul reșițenilor! „Aveți un singur comandant suprem: poporul român”, le-a transmis primarul Popa!
Jandarmii și-au sărbătorit ziua în mijlocul reșițenilor! „Aveți un singur comandant suprem: poporul român”, le-a transmis primarul Popa!