Pensionarii din Reșița se pregătesc să petreacă până în zori la Revelionul organizat doar pentru ei

modelmic+editorial

 

 

Se anunță pahare pline de șampanie, distracție și multă voie bună mâine la Reșița. Autoritățile locale au decis ca anul acesta să dedice o seară specială din acest final de an, special pensionarilor.

Petrecerea de Revelion dedicată seniorilor reșițeni va cinsti trecerea în noul an cu un mic avans, dar cu același entuziasm ca în noaptea dintre ani.

Evenimentul va avea loc La Restaurant Capitol – Sala 2, începând cu ora 17:00.

 

Alexandra JURCA

 

Distribuie pe:

Stiri similare

Reper24 nu îşi asumă răspunderea pentru comentarii, deoarece nu-i aparţin şi îşi rezervă dreptul de a interzice sau de a şterge comentariile care conţin: insulte, instigări la ură, la violenţă sau la acte ilegale, exprimări obscene/vulgare
Citiţi şi Politica Redacţiei