Reper 24 înseamnă o echipă tânără, dinamică și ambițioasă. Tot ceea ce facem are legătură cu oamenii, din dorinţa ca ei să fie principalii beneficiari ai muncii noastre de zi cu zi.
Performanța media este asigurată în mod esențial de calitatea profesională a celor ce au condeiul în mână. Nu suntem atotcunoscători. Învăţăm, ne adaptăm la cerinţele pieţei şi ne perfecţionăm, pentru că fiecare nouă zi reprezintă o provocare.
De ce am ales asta? Pentru că ne place ceea ce facem și suntem preocupați să informăm continuu publicul.
Dedicarea, independenţa editorială, atitudinea prietenoasă și atentă față de toţi cei cu care intrăm în contact sunt atuurile noastre care ne recomandă.

Dragi prieteni=Va felicit caci asa cum sunteti voi,uneori mai buni,uneori mai acizi ,uneori. . . . mai criticati,reusiti sa ne redati evenimentele asa cum sunt ele. . . Reusit sa aduce ti iinformatia rapid si concreta in sufletele noastre.. . . Pentru ceea ce faceti,va stimez si va iubesc(ca ziaristi),de 10 ,de 100,de 1000 de ori.. . . .Mi ar fi placut sa fac parte din echipa voastra. . . chiar si colaborator,dar nu sunt “”IUBIT”” in acest sens de voi. . . Succes .
Va rugam sa nu mai postati comentarii la aceasta sectiune, daca doriti sa transmiteti mesaje sau ganduri, trimiteti un mail pe adresa noastra redactie@reper24.ro
daca mai reusiti sa ,,puneti mana” pe Alioşa ăla de la Ştiri din Banat pentru ,,Sport” v-ati acoperit pe toate posturile…:)