Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

anunt

 

             Municipiul Reșița  anunță publicul interesat asupra depunerii  solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul : “Construire legătură rutieră N. Bălcescu cu strada Bielfeld în Municipiul Reșița”  propus a fi amplasat în intravilanul Municipiului Reșița , strada Bielfeld, N. Bălcescu, județul Caraș Severin.

Informațiile privind proiectul propus  pot  fi consultate la sediul Agenției pentru  Protecția Mediului Caraș-Severin, Reșița, str. Petru Maior , nr. 73, în zilele de luni – joi , între orele 08:00 – 15:00 , și vineri între orele 08:00 – 13:00 , și la sediul Municipiului  Reșița  , Piața 1 Decembrie 1918, nr. 1A , jud. Caraș Severin, în zilele de luni – joi , între orele 8:00 – 16:00 și vineri  între orele 8:00 – 13:00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Caraș-Severin, Municipiul Reșița, str. Petru Maior , nr. 73 .

 

Primar,

Popa Ioan

 

Distribuie pe:

Stiri similare

Reper24 nu îşi asumă răspunderea pentru comentarii, deoarece nu-i aparţin şi îşi rezervă dreptul de a interzice sau de a şterge comentariile care conţin: insulte, instigări la ură, la violenţă sau la acte ilegale, exprimări obscene/vulgare
Citiţi şi Politica Redacţiei