Se anunță pahare pline de șampanie, distracție și multă voie bună mâine la Reșița. Autoritățile locale au decis ca anul acesta să dedice o seară specială din acest final de an, special pensionarilor.
Petrecerea de Revelion dedicată seniorilor reșițeni va cinsti trecerea în noul an cu un mic avans, dar cu același entuziasm ca în noaptea dintre ani.
Evenimentul va avea loc La Restaurant Capitol – Sala 2, începând cu ora 17:00.
Alexandra JURCA
