Linia M11, cea care leagă mai nou Timișoara de Ghiroda, a fost pusă în funcțiune ieri dimineață, fiind un ...
Linia M11, cea care leagă mai nou Timișoara de Ghiroda, a fost pusă în funcțiune ieri dimineață, fiind un proiect realizat de societatea reșițeană SC Electroechipament Industrial SRL. ...