De puțin timp am construit și am transformat cel mai frumos bistro din Govândari cu un nume ușor șod cum ...
De puțin timp am construit și am transformat cel mai frumos bistro din Govândari cu un nume ușor șod cum zice bănățeanul...”POLONIC” Un minunat cadou facut reșitenilor, într-un decor foarte plăcut și ...