Ţiglele de pe blocurile Reşiţei, pericol public

ti3

Echipele de intervenţie ale pompierilor şi poliţiei reşiţene au intervenit astăzi pe Bulevardul Republicii în faţa corpului primăriei municipiului Reşiţa pentru devierea circulaţiei pietonilor şi evitarea unor accidente provocate de ţiglele care se desprind de pe acoperişul blocului.

ISU Caraş-Severin a fost sesizat printr-un apel al unui cetăţean.

La această oră, pompierii iau legătura cu administraţia blocului şi verifică dacă sunt şi alte ţigle care se pot desprinde.

Laura PIPERIU

ti1

ti2

ti4

ti5

ti6

Distribuie pe:

Stiri similare

Reper24 nu îşi asumă răspunderea pentru comentarii, deoarece nu-i aparţin şi îşi rezervă dreptul de a interzice sau de a şterge comentariile care conţin: insulte, instigări la ură, la violenţă sau la acte ilegale, exprimări obscene/vulgare
Citiţi şi Politica Redacţiei